العربي
English
فارسی

تاریخچه

۱۳۹۰/۸/۲۳ - تعداد بازدید: ۸۲۲۳

در سال 1361 با مجوز وزارت صنایع جهت تولید انواع كلید های گردان تابلوئی گروه صنعتی تولیدی الكتروكاوه  تأسیس  و اقدامات اولیه جهت احداث كارخانه در شهر صنعتی كاوه را بعمل می آورد..

در سال 1365 پس از احداث ساختمان و نصب و راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات  با ورود قطعات جهت مونتاژ، شركت فعالیت های تولیدی خود را رسماً شروع مینماید.

در سال 1370 با تولید كلیه قطعات فلزی و پلاستیكی مورد نیاز به خودكفائی رسیده و بتدریج موفق به تولید انبوه كلیدهای گردان تابلویی از 12 تا 630 آمپر در حالتهای مختلف میشود.

 در سال 1375 خط تولید كلیدهای مینیاتوری در كارخانه الكتروكاوه راه اندازی شد و موفق به تولید كلیدهای مینیاتوری از 2 تا 63 آمپر بصورت تكفاز – فاز و نول – سه فاز و سه فاز و نول گردید ..

از سال 1385 به منظور تنوع بخشیدن به مصحولات تولیدی ، الكتروكاوه تولید تجهیزات برقی خودرو را در برنامه فعالیتهای خود قرارداد و موفق به تولید انواع رله های DC خودروهای سبك و سنگین شد .

در حال حاضر گروه صنعتی تولیدی الكترو كاوه با استفاده از تجارب سی ساله خود ، تولیدات خود را با تكنولوژی روز دنیا مطابقت داده و طرح جدیدی از كلیدهای گردان با درجه حفاظت (IP65) و كلیدهای قابل قطع زیر بار دو طرفه Changeover 200 تا 630 آمپر در برنامه فعالیت خود قرارداده است .

محصولات الكتروكاوه موفق گردیده است نیاز طیف وسیعی از مصرف كنندگان كلید های تابلوئی را در صنایع برق ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، صنایع سیمان ،صنایع فولاد ، صنایع ماشین ابزار ، صنایع خودرویی و ریلی را تامین نماید.

محصولات تولیدی الكتروكاوه مطابق با استانداردهای بین المللی IEC تولید و عرضه میگردد و دارای تائیدیه های كیفی از سازمان استاندارد ملی ایران و موسسه SEMKO سوئد میباشد .

درك نیاز مشتری و توجه به خواسته های مصرف كنندگان و تلاش شبانه روزی كلیه پرسنل موجب گردیده تا امروزه محصولات تولیدی الكتروكاوه یكی از بهترین نوع تولیدات در زمینه كلیدهای تابلویی در سطح جهان باشد .

مطالب مشابه :